HAKKIMIZDA

Plastik Ambalaj Sektöründe 60 Yıl…

YILSAN PLASTİK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. bağlı bulunduğu sektörde ihtiyaçları karşılamak adına 60 yıldan fazla bir süredir sizlere hizmet sunmaktadır.

Üç nesildir geçmişten edindiği tecrübe ile ambalaj konusunda ihtiyaçlarınızı karşılamak adına çalışmaktayız. Kurucumuz Hacı Adem YILDIRIM, YILDIRIM TİCARET olarak uzun yıllar Çuval, File Çuval, Branda ve Sulama Hortumları ticareti yaparak bu ürünlerin Türkiye genelinde tanınmasını ve kullanılmasını sağlamış duayen isimlerdendir. Bunun semeresi olarak firmamız, Plastik sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

1987 yılında File Çuval imalatıyla, Üretim hayatına başlayan YILDIRIM TİCARET aynı yıllarda üretimin yanı sıra farklı firmaların bayiliğini de yapmıştır. 1993 yılında Adem YILDIRIM ve oğulları YILSAN PLASTİK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ‘yi kurdular. Firmamız bu sektörde çalışma ve gelişimini aynı yıllarda Mersin yolu üzerindeki tesislerinde 2012 yılından itibaren Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde bulunan modern tesislerinde üretim hayatına devam etmektedir.

Plastik Ambalaj sektöründeki köklü hizmetleriyle YILSAN PLASTİK A.Ş. ; Soğan, Patates, Biber, Fasulye vb. tarım ürünleri ve Un, Yem, Tuz, Gübre, Şeker, Hububat, Tahıl, Tekstil  vb,  sanayi ürünlerinin ambalajlanmasında, taşınmasında, depolanmasında ve korunmasında kullanılmak üzere müşteri siparişine göre her Renk, Ölçü, Ağırlık ve özellikte  P.P. (Polipropilen) File Çuval, PP Cam Çuval, PP Çuval, PE Raschel File Çuval, File Kumaş  ve PP Harar Çuval üretimi yapmaktadır.

Gölgelik, zeytin toplama sergileri, üzüm sergileri, dolu filesi ve İnşaat koruma Filesi için PE Raschel File Kumaş üretimi de yapmaktadır.

Avrupa standartlarında üretim yapan YILSAN PLASTİK A.Ş. ürünlerini  iç pazarın yanı sıra Avrupa, Afrika,  Ortadoğu, Rusya, Türk Cumhuriyetleri ve Dünyanın çeşitli Ülkelerine de ihraç ederek, kaliteye olan talebi gösterirken ülkemiz ekonomisine de önemli katkılar sağlamaktadır.

Ürünlerimizin üretimin de kalite, güven ve müşteri memnuniyeti değişmeyen kriterlerimizdir.

Yarım asırlık tecrübeyi günümüze taşıyarak üretim kapasitemizi ve ürün yelpazemizi genişletme hedefiyle tüm çalışanlarımızla ve gerek yurt içi gerekse yurt dışında ki müşterilerimizle geleceğe emin adımlarla beraber yürümeye devam edeceğiz...

Bizler YILSAN AİLESİ olarak sunduğumuz tüm hizmetlerle sizlerin  yanındayız.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi OSB Başak Cad. No:3 01410 Sarıçam / ADANA / TÜRKİYE
+90 322 882 02 20 - 21, +90 322 429 27 27 - 28 | +90 322 428 98 20 | +90 533 699 28 62